Bitcoin nadal ma kilka punktów oporu na twarzy

Bitcoin przekroczył granicę 11.600 dolarów i teraz nie chce handlować za 11.700 dolarów. Jeszcze 300 dolarów, a Bitcoin może osiągnąć 12.000 dolarów, co jest uważane za poważny poziom dla cyfrowej waluty numer jeden na świecie pod względem limitu rynkowego.

Bitcoin kontynuuje Shoot Up
Niektórzy analitycy uważają, że jest to początek czegoś dość dużego, choć dla fanów Bitcoinów może być trochę za wcześnie na wybicie szampana. Podczas gdy dla Bitcoin’a wszystko idzie dobrze, nadal istnieją pewne poważne punkty oporu, na które waluta musi uważać, na przykład zarówno $12K i $13K.

Jesse Proudman – prezes zarządu kryptońskiego funduszu hedgingowego Strix Leviathan – wyjaśnił w jednym z wywiadów:

Bitcoin’s bounce off jego marcowych lows, wzmocnione przez eye-popping wydajność innych kryptos dużych firm z pewnością ma początkowe wskazanie na początku szerszego rynku byka. Prawdziwym testem będzie, jeśli Bitcoin może złamać zarówno 12.000 dolarów i 13.000 dolarów, umieszczając wyższe wzloty w trakcie postępowania rajdów rynkowych w 2019 i 2020 roku.

Początkowe uczucie jest to, że Bitcoin ma co trzeba, aby wzrosnąć poza 15.000 dolarów w najbliższych tygodniach, choć aby to zrobić, musi najpierw przekroczyć te dwa pierwsze wymienione poziomy i pozostać nad nimi z łatwością. Stamtąd najprawdopodobniej będzie miał prostszy czas na przekroczenie linii 15 tys. dolarów, zbliżając się tym samym do swojego wszechobecnego haju 20 tys. dolarów do czasu, gdy będziemy gotowi pożegnać się z rokiem 2020.

Jon Pearlstone – wydawca biuletynu Crypto Patterns – przyjrzał się również aktualnym zmianom cen bitcoinów i przedstawił swoje pomysły dotyczące tego, gdzie waluta może się znaleźć w najbliższych miesiącach. Stwierdził:

Podczas gdy Bitcoin’s obecny ruch powyżej $11,500 jest kolejnym byczym znakiem, na razie jest to przede wszystkim ruch wyższy retest weekendowego skoku o około $12,000. Jak cena i wolumen zareagują, jeśli Bitcoin osiągnie $12,100 – $12,500 będzie ważne. Jeśli Bitcoin Era może złamać kluczowy poziom oporu 12.500 dolarów, to następnym celem będzie poprzedni cykl wysoki około 14.000 dolarów. Jeśli cena spadnie z tego zakresu $12,500, pierwsze wsparcie będzie wynosiło $10,500.

Następnie stwierdził, że jeśli cena waluty spadnie z przedziału 10 500 dolarów, to następny poziom wsparcia będzie wynosił około 9 500 dolarów. Zaoferował dobrą wiadomość, że oba te poziomy pokazały wielką siłę podczas ostatniej kraksy Bitcoin’a, choć oczywiście fani wszędzie mają nadzieję, że nie dojdzie do dodatkowych spadków.

Żadnych więcej kropli, proszę!

Tak czy inaczej, Bitcoin wydaje się być przygotowany na solidny wzrost w nadchodzących tygodniach i miesiącach, biorąc pod uwagę, jak długo trwał ten bieg byka i jak bardzo wystrzeliła waluta. Tylko w ostatnich dwóch tygodniach, kryptokurcja numer jeden na świecie wzrosła o prawie 30 procent.

Ponadto, te ostatnie miesiące oznaczają, że nadchodzą wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie jeszcze bardziej pobudzą Bitcoin’a pod koniec roku.

Tagi: bitcoin, cena bitcoin, opór